Kursy

JUNIOR (0,1,2,3,4,5,6,)

Nauka angielskiego w grupach JUNIOR prowadzona jest głównie w formie zabaw, gier, odgrywanych scenek, projektów oraz piosenek. Wszystko to, aby naturalnie przyswoić język. Uczniowie mają specjalnie dobrany podręcznik. Różnorodne zaktualizowane ćwiczenia takie jak np: rysowanie, wklejanie, wycinanie,  słuchanie, pisanie, czytanie oraz co najważniejsze mówienie, wspierają rozwój psychomotoryki dziecka. Kurs rozwija umiejętności konwersacyjne, daje silne podstawy gramatyczne. Strategie nauczania dobrane są do wieku oraz temperamentu uczniów. Gry, prace plastyczne, ciekawostki z krajów anglojęzycznych łatwiej utrwalają zdobytą wiedzę. Nauczyciel używa języka angielskiego przez większość lekcji.

Częstotliwość spotkań: dwa razy w tygodniu po 60 min

TEENS

Kurs ma na celu powtórzenie jak i usystematyzowanie  gramatyki oraz słownictwa, zapoznania ze strukturą egzaminu gimnazjalnego oraz nauczenia odpowiednich strategi egzaminacyjnych (podstawa i rozszerzenie). Kurs TEENS charakteryzuje się rozwijaniem umiejętności komunikowania się w codziennych sytuacjach. Kursanci poznają kulturę i obyczaje krajów anglojęzycznych. W programie kursu przewidziano egzaminy próbne, które pozwalają zredukować stres, wyeliminować słabe punkty, oraz dobrać odpowiednią strategię.

Częstotliwość spotkań: raz w tygodniu po 90 min

STUDENTS

Kurs ma na celu powtórzenie jak i usystematyzowanie  gramatyki oraz słownictwa, zapoznania ze strukturą egzaminu maturalnego oraz nauczenia odpowiednich strategi egzaminacyjnych (podstawa i rozszerzenie). Kurs STUDENTS charakteryzuje się rozwijaniem umiejętności komunikowania się w codziennych sytuacjach. Skupia się na wszystkich czterech umiejętnościach, potrzebnych do zdania matury: pisaniu, czytaniu, słuchaniu oraz mówieniu. Kursanci poznają kulturę i obyczaje krajów anglojęzycznych. W programie kursu przewidziano egzaminy próbne, które pozwalają zredukować stres, wyeliminować słabe punkty, oraz dobrać odpowiednią strategię.

Częstotliwość spotkań: raz w tygodniu po 90 min

ADULTS 

Ponieważ na naukę języka nigdy nie jest za późno to kurs ADULTS przygotowany jest dla dorosłych, którzy chcą uczyć się języka od podstaw. Na tym kursie nauczysz się porozumiewać na lotnisku, dworcu  czy w innych sytuacjach życia codziennego. Zrozumiesz gramatykę, poznasz nowe słowa oraz będziesz miał do czynienia z żywym językiem.

Częstotliwość spotkań: raz w tygodniu po 90 min

ADULTS+

Dla dorosłych, którzy kiedyś już uczyli się języka i chcą dalej kontynuować naukę oraz poszerzać swoją wiedzę szczególnie polecamy kurs ADULTS +. Jeszcze raz poćwiczymy gramatykę, tak aby była zrozumiała dla każdego. Największy nacisk będzie jednak na naukę nowych słówek, wyrażeń oraz konwersacje.

Częstotliwość spotkań: raz w tygodniu po 90 min